✅  دانلود قانونی قسمت دوم سریال میدان سرخ با لینک مستقیم و کیفیت HD

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل های دانلود قسمت اول سریال قورباغه به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار سریال میدان سرخ
◀️ معرفی سریال میدان سرخ در ویکی پدیا

مجموعه «میدان سرخ» اولین تجربه کارگردانی سریال سازی ابراهیم ابراهیمیان در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه کننده و سعید صفرپور به عنوان مجری طرح ابراهیمیان را «میدان سرخ» همراهی می کنند.

ابراهیمیان فیلم های «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه»، «عادت نمی کنیم»، «پیلوت» و «دابلند» را در کارنامه خود دارد و این اولین سریالی است که با حضور ستاره های سینمای ایران و در ژانری متفاوت کارگردانی خواهد کرد.

این سریال نمایش خانگی به صورت اختصاصی در فیلیمو پخش خواهد شد و عوامل و زمان پخش آن نیز به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود. ۲۸ آذر۹۹

امیرحسین آرمان به میدان سرخ پیوست 

امیرحسین آرمان در این سریال به نقش ساعد درآمده  است. وی سابقه بازی در سریال شبکه خانگی با نام مانکن و ممنوعه را دارد. پیش از این حضور حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی و آزاده صمدی در این سریال قطعی شده بود. ۱۴ دی۹۹


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی قسمت دوم سریال میدان سرخ


تیزر قسمت دوم سریال میدان سرخ
دانلود قسمت دوم سریال میدان سرخ
پشتیبانی
دیدگاه 0