دانلود قسمت نهم سریال مترجم

مترجم
قسمت نهم مترجم
داستان این سریال درباره‌ی یک مترجم جوان است که در شغلش مسیرهای تازه‌ای را کشف می‌کند، رفتن در این مسیرهای پرپیچ و خم باعث می‌شود تا او به رازی خانوادگی پی ببرد که بر زندگی و آینده‌ خود و خانواده‌اش سایه می‌اندازد؛ سایه‌ای که می‌تواند آرامش یک شهر را تهدید کند!

60 دقیقه 194 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی سریال مترجم با لینک مستقیم و کیفیت HD

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار سریال مترجم
◀️ معرفی سریال مترجم در ویکی پدیا

«مترجم» اولین سریال بهرام توکلی در شبکه خانگی است که به‌صورت اختصاصی از نماوا پخش خواهد شد.

ملکان و توکلی در همکاری‌های قبلی خود فیلم‌های سینمایی مانند «روز صفر»، «غلامرضا تختی»، «تنگه ابوقریب»، «آسمان زرد کم‌عمق» و «اینجا بدون من» را ساخته‌اند که با استقبال مخاطبان همراه بوده است.

داستان سریال مترجم

داستان این سریال درباره یک مترجم جوان است که در شغل خود مسیرهای تازه‌ای را کشف می‌کند. رفتن در این مسیرهای پرپیچ و خم باعث می‌شود تا او به رازی خانوادگی پی ببرد که روی زندگی و آینده خود و خانواده‌اش سایه می‌اندازد، سایه‌ای که می‌تواند آرامش یک شهر را تهدید کند!

بازیگران سریال مترجم

ر مجموعه مترجم یک تیم بازیگری بسیار حرفه اي ایفای نقش داشته اند. از جمله انها میتوانیم بـه: صابر ابر، هدی زین العابدین، پانته آ پناهی ها، مهتاب ثروتی، مجتبی پیرزاده، مهرانه مهین ترابی، مارال بنی آدم، محمدرضا ملکی، پادینا کیانی، شیرین اسماعیلی و… اشاره داشته باشیم.


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی قسمت اول سریال مترجم

چهارشنبه ها ساعت ۲۰


تصاوبر سریال مترجم

دانلود قسمت نهم سریال مترجم
پشتیبانی
1-در صورت داشتن هرگونه مشکلی در پرداخت، لطفا با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید یا صفحه راهنما را بخوانید. 2-هر یک از فایل ها هم از طریق سروری در داخل ایران و هم سروری خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت. 3-مصرف اینترنت برای خرید قانونی از سرورهای IR نیم بها می باشد. کلیه اپراتورها موظف به اعمال هستند. 4-در صورتی که فایل را خریداری کرده اید لطفا ابتدا وارد سایت شوید تا بتوانید فایل را دانلود نمایید پشتیبانی تلگرام :: صفحه راهنما شماره پشتیبانی: 09022018555
دیدگاه 0