دانلود قسمت 14 بندبازی

بندبازی بزرگ‌ترین مسابقه استعدادیابی بندهای موسیقی ایران در ژانر پاپ و پاپ تلفیقی است که توسط «فیلم‌نت» تهیه و پخش می‌شود. ترکیبی از رأی داوران و آرای مردمی سرنوشت گروه‌های شرکت‌کننده در این رقابت را تعیین می‌کند.

--- 117 views Last updated on

پس زمینه
دانلود قانونی مسابقه بندبازی قسمت ۱۲ با لینک مستقیم و کیفیت HD

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به اینستاگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار مسابقه بندبازی 
◀️ معرفی مسابقه بندبازی در ویکی پدیا

بندبازی بزرگ‌ترین مسابقه استعدادیابی بندهای موسیقی ایران در ژانر پاپ و پاپ تلفیقی است که توسط «فیلم‌نت» تهیه و پخش می‌شود.
ترکیبی از رأی داوران و آرای مردمی سرنوشت گروه‌های شرکت‌کننده در این رقابت را تعیین می‌کند.

نکته‌ای که بسیاری از مخاطبان برنامه نمی‌دانند، اینست که مهراوه شریفی‌نیا تحصیلات دانشگاهی‌اش را در زمینه‌ی موسیقی پشت سر گذاشته و به عنوان پیانیست و مربی‌ پیانو فعالیت کرده است. با این وجود دلیل انتخاب مهراوه شریفی‌نیا را از زبان نیما بانک، کارگردان «بندبازی» بخوانید:

ما یک جامعه کاملا مردانه نیستیم و دستکم خودمان باید بپذیریم که خانم‌ها هم نیمی از اجتماع ما هستند. درست است که مطابق برخی قوانین خانم‌ها نمی‌تواند در بعضی عرصه‌های هنری حضور پیدا کنند اما ما در برنامه‌سازی باید سلیقه بانوان جامعه را هم در نظر بگیریم. ما می‌خواستیم که حداقل یک داور خانم داشته باشیم و اهالی موسیقی ایشان را توصیه کردند.

از طرف دیگر برای من نظر داورهای دیگر و میزبان برنامه مهم بود که انتخاب این فرد تاثیری روی همکاری‌شان نداشته باشد و همگی‌شان روی حضور خانم شریفی‌نیا تاکید داشتند. علاوه بر این، خانم شریفی‌نیا فردی حرفه‌ای در زمینه تصویر هستند و مسائل و چالش‌های ما را درک می‌کنند. تحصیلات ایشان کاملا با برنامه ما مرتبط است و کارشناسی ارشد موسیقی جهانی دارند، مدرس موسیقی هستند، به نواختن چند ساز تسلط دارند و در چند بند موسیقی هم حضور داشته‌اند. فکر می‌کنم اینها همه مهر تاییدی باشد به درست بودن انتخاب ‌شریفی‌نیا برای داوری این مسابقه. ضمن اینکه وقتی کار ما قرار است به صورت یک شوی تلویزیونی نمایش داده شود، مسئله نمایش بسیار اهمیت پیدا می‌کند و من فکر می‌کنم خانوم شریفی‌نیا بهترین گزینه هستند.


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی مسابقه بندبازی

اسفند ماه ۱۴۰۰


تیزر مسابقه بندبازی

تصاویر مسابقه بندبازی
دانلود قسمت 14 بندبازی
پشتیبانی
۱. ارسال ایمیل به آدرس [email protected] ۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام به شماره 09357896697
دیدگاه 0