فیلم در میان امواج

در میان امواج
کودکی شش ساله به دلیل فیلم های ترسناکی که والدینش می بینند، دچار علایم اضطرابی می شود. در این میان نقاشی هایش، رنگی رعب آور به خود می گیرد و با برون فکنی، سعی در ترساندن دوستانش دارد. این موضوع تا جایی پیش می رود که دچار توهم دیداری و شنیداری می شود. این معضل روز اجتماعی است که در نوع نگاه کارگردان به وضوح دیده می شود و فیلم را به نقطه قوت می رساند. در حالی که مخاطب در محتوای اولیه غرق می شود. ‎ به ناگاه داستان از مسیر اصلی، دور و در محتواهای دیگر گم می شود. در واقع کارگردان قصد دارد تاثیرات فضای مجازی را از ابعاد مختلف بر زندگی خانوادگی بررسی کند و آنقدر در این مسیر مبهم چنگ بر هر شاخه ای می زند که از موضوع اصلی فاصله می گیرد و این فاصله چنان نمود پیدا می کند که دیگر با یک اثر روانشناسی کودک مواجه نیستیم و فیلم به سمت مشکلات جامعه شناختی تغییر موضع می دهد.

90 دقیقه 1398 121 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی فیلم در میان امواج با لینک مستقیم و کیفیت HD

توجه : لینکهای دانلود همزمان با پخش خانگی فعال می گردد.


✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار فیلم در میان امواج
◀️ معرفی فیلم در میان امواج در ویکی پدیا
فیلم در میان امواج
پشتیبانی
دیدگاه 0