فیلم قاتل و وحشی

قاتل و وحشی
زیبا، در حال آماده شدن برای عروسی دختر خود است که به طور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف می‌شود. او سعی می‌کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی‌خبر از همه‌چیز عازم همان‌جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. زیبا، برای نجات خود و دخترش می‌جنگد.

90 دقیقه 1398 2,844 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی فیلم قاتل و وحشی با لینک مستقیم و کیفیت HD

توجه : لینکهای دانلود همزمان با پخش خانگی فعال می گردد.


✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار فیلم قاتل و وحشی
◀️ معرفی فیلم  قاتل و وحشی در ویکی پدیا

فیلم در میانهٔ راه ساخت به علت مشکل بودجه برای مدتی متوقف شد و همچنین به دلیل اختلافات مالکیتی مجوز حضور در جشنواره فجر ۹۸ را نگرفت، سرانجام در پاییز سال ۱۳۹۹، با اتمام مراحل صدا و ساخت موسیقی آماده‌ی نمایش شد.حواشی فیلم همچنان ادامه یافت و با وجود دریافت نقدهایی مثبت از آنها که فیلم را در اکران‌های خصوصی دیده بودند، پروانه نمایش از طرف وزارت ارشاد برای اکران در جشنواره فجر ۹۹ را دریافت نکرد. موضوعی که انتقادات زیادی را از طرف مردم و اهالی هنر به دنبال داشت.

پس از آن‌که «قاتل و وحشی» مجوز ورود به جشنواره فجر را پیدا نکرد، حمید نعمت‌الله، مضمون اصلی فیلم خود را مقابله‌ خیر و شر عنوان کرد و گفت این فیلم، یک اثر حماسی است.

نعمت‌الله فعالیت سینمایی‌اش را با دستیاری مسعود کیمیایی آغاز و با ساخت بوتیک اولین فیلم سینمایی‌اش را در مقام کارگردان تجربه کرد. او در کارنامه هنری خود جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم فجر برای فیلم آرایش غلیظ را دارد.

توقیف قاتل وحشی در ابهام

فیلم قاتل وحشی کم ماجرا نبوده است. سال گذشته به دلیل اختلافات مالکیتی از جشنواره فیلم فجر بیرون ماند و امسال نیز زیر تیغ سانسور قرار گرفت و به سی و نهمین جشنواره نرسید. اتفاقی که برای مالکیت این فیلم پیش آمد باعث شد که به جشنواره سال پیش نرسد. اختلاف مالکیت برای تهییه‌کنندگی مشترک بود که با حذف نام عباس نادران از تهیه کنندگی مشترک و سپرده شدن تهیه کنندگی فیلم به خود نعمت الله اختلاف به پایان رسید اما این تازه شروع ماجرا بود.

پس از اتمام مهلت قانونی برای تحویل نسخه نهایی فیلم به دبیرخانه جشنواره و پس از آن بررسی‌های اولیه، درنهایت از ۱۱۰ فیلمی که فرم حضور پر کرده بودند، ۶۲ فیلم مجوز داوری در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را گرفتند. قاتل وحشی اما مجوز نگرفت چرا که نقش اول این فیلم که لیلا حاتمی است بارموهای تراشیده بازی کرده است که برخی می‌گویند مسئله اصلی مو نیست بلکه گوش‌های بازیگر است.

موضوع فیلم قاتل و وحشی

خبرهای کمی در مورد داستان فیلم منتشر شده است. در توضیحی که از سمت عوامل فیلم داده شده، گفته شده است: «زیبا در حال آماده شدن برای عروسی دختر خود است که به طور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف می‌شود. او سعی می‌کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی‌خبر از همه‌چیز عازم همان‌جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. زیبا، برای نجات خود و دخترش می‌جنگد.»

حمید نعمت‌الله کارگردان این فیلم درباره مضمون اصلی فیلم گفته است که داستان درباره مقابله خیر و شر است و گفته که در واقع این یک فیلم حماسی است. لیلا حاتمی، امین حیایی، ستاره اسکندری، شهرام حقیقت دوست، عزت‌الله رمضانی‌فر، علی علایی، سام نوری و یاسمین معینی بازیگران این فیلم هستند.

دلیل توقیف فیلم قاتل و وحشی

بسیاری از طرفداران نعمت الله و سینما دوستان منتظر اکران این فیلم بودند و توقیف آن واکنش بسیاری با خود داشته است و تعجب بیشتر برای توقیف این فیلم به خاطر موهای تراشیده لیلا حاتمی از آن جاست که در فیلم‌های دیگر در سینما ایران بازیگران زنی با موهای تراشیده بوده‌اند که در اکران فیلم هیچ مشکلی نداشته‌اند. فریماه فرجامی در فیلم «سرب»، رؤیا نونهالی در «زندان زنان»، زهرا داوودنژاد در «بچه‌های بد»، شایسته ایرانی در «آینه‌های روبرو»، پانته‌آ بهرام در «شنای پروانه» و رؤیا تیموریان در «شیفتگی» برخی از این فیلم‌ها هستند که اگر مشکلی هم برای اکران پیش آمده، رفع شده است.

ممانعت از بازاریابی «قاتل و وحشی» در جشنواره کن

ادامه سخت‌گیری‌های سازمان سینمایی نسبت به حضور جهانی فیلم‌ ها
.
در شرایطی که سازمان سینمایی و مدیران وزارت ارشاد از ایجاد محدودیت نمایش و احتمال عدم اکران «برادران لیلا» به علت حضور بدو‌ن پروانه نمایش در جشنواره کن خبر داده‌اند، شنیده می‌شود مدیران این سازمان مشکلاتی را هم برای پخش بین‌الملل «قاتل و وحشی» در بازار جشنواره کن ایجاد کرده‌اند.
.
بر اساس شنیده‌ها پخش‌کننده بین‌الملل فیلم که در ایران هم فعالیت دارد، بعد از چند روز از نصب پوستر فیلم در غرفه‌اش با تذکر مدیران سینمایی مواجه می‌شود که حق عرضه بین‌المللی فیلم حمید نعمت‌الله را بخاطر نداشتن پروانه نمایش ندارد. اقدامی که باعث شده پخش جهانی فیلم نعمت‌الله با مشکل همراه شود و این پخش‌کننده هم از پخش فیلم انصراف دهد.


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی فیلم قاتل و وحشی

 


تیزر فیلم قاتل و وحشی
فیلم قاتل و وحشی
پشتیبانی
دیدگاه 0