درباره ما

حلال دانلود با هدف ایجاد یک بستر فرهنگی و هنری سالم بر طبق شئونات اخلاقی، فرهنگ خانواده های ایرانی و با احترام به عرف حاکم بر کشور، با دغدغه جدی نسبت به ایجاد فرهنگ دانلود قانونی در کشور بنیانگذاری گردید تا بتواند محیطی سالم را برای علاقه مندان به هنر سینما و دوبله فراهم نماید. این خطوط قرمز اخلاقی از ابتدای تاسیس وبسایت پایه گذاری شده و به شکل جدی مورد احترام حلال دانلود می باشد.

بخش اول) تولید داخلی
الف: حمایت از شبکه ی نمایش خانگی:
محصولات فرهنگی موسسات رسانه ای مجاز که در شبکه نمایش خانگی منتشر می شوند. دارای حق امتیاز و حق پخش و پروانه ی نمایش ویدئویی وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد و درصورت پخش فوری آنها در سطح اینترنت، امکان آسیب به فروش آنها در سطح بازار، حتی به مقدار کم را دارد، متاسفانه این مساله در بسیاری از وبسایت های ایرانی رعایت نمی شود اما حلال دانلود به سبب احترام به حق امتیاز و فروش این موسسات محترم، با همکاری مستقیم با آنها بستری را فراهم نموده است که مخاطبین به سهولت بتوانند این محصولات را به صورت قانونی خریداری و دانلود نمایند.

بخش دوم) محتوا
الف: عدم بارگذاری محتوای مستهجن
حلال دانلود از ابتدا با هدف ایجاد فضایی مطابق با فرهنگ خانواده های ایرانی و اصول اخلاقی مذهبی حاکم بر کشور تشکیل شده و بدین سبب از قراردادن فیلم ها و سریالهای دارای صحنه های مستهجن و تحریک آمیز، خودداری می نماید.
ب: عدم بارگذاری محتوی ضد دینی و سیاسی
محتوای غیر اسلامی، مطالب سیاسی ضد کشور، و یا تشویش کننده ی اذهان عمومی، و یا مطالبی که تبلیغ اقلیت ها و گروهک ها و کشورهای معاند باشد، در این وبگاه بارگذاری نخواهد شد.

بخش سوم) رسانه های ماهواره ای
الف: عدم حمایت از رسانه های ماهواره ای
رسانه های ماهواره ای بیگانه که محتوایی کاملا هرز و هجو و فاقد بار هنری و سینمایی دارند در لیست تحریم های حلال دانلود می باشند و هرگونه محتوای پخش شده در شبکه های ماهواره ای معاند در این وبگاه بارگذاری نمی شود.
ب: عدم همکاری با رسانه های ماهواره ای
حلال دانلود هرگونه همکاری با شبکه های ماهواره ای را بطور کامل تکذیب کرده و اعلام می نماید پخش مطالب این وبسایت در شبکه های ماهواره ای و حتی وبسایتهای دیگر که دارای محتوای نامناسب فرهنگی می باشند، دزدی و سواستفاده از حلال دانلود محسوب می شود و بدون هماهنگی با این وبسایت صورت گرفته است.

بخش چهارم) اخلاق مداری
الف: دوبله های فارسی

در دوبله های فارسی منتشر شده در حلال دانلود، رعایت شئونات اخلاقی و همچنین عدم تغییر در محتوای فیلم مورد توجه قرار گرفته و پخش آنها مناسب فضای خانواده می باشد.

بخش پنجم) تبلیغات
الف: آگهی دهنده
حلال دانلود فضای تبلیغاتی سالم و عاری از بنر هایی با طراحی های مستهجن و محتوای خارج عرف کشور را ایجاد کرده و از پذیرش تبلیغات در زمینه های مسائل جنسی، شرط بندی، فروش ف*ی*ل*ت*ر شکن، موضوعات تحریک آمیز، توهین به شخص یا گروهی خاص، دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی و سایر تبلیغات خارج عرف کشور، معذور است.