✅  دانلود قانونی قسمت چهارم سریال اَزازیل با لینک مستقیم و کیفیت HD

توجه : لینکهای دانلود همزمان با پخش خانگی فعال می گردد.


✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار سریال اَزازیل
◀️ معرفی سریال اَزازیل در ویکی پدیا

«ازازیل» به نویسندگی مسعود خاکباز (نویسنده سریال «دفتر یادداشت») و تهیه‌کنندگی حسن خدادادی (تهیه‌کننده سریال «مهمونی») تولید خواهد شد.

کارگردان سریال ازازیل کیست؟

طی ساعات اخیر از سریالی به نام «ازازیل» با بازی پیمان معادی، بهرام رادان، پریناز ایزدیار و پژمان جمشیدی به عنوان پروژه‌ جدید حسن فتحی پس از سریال تاریخی «جیران»، در برخی رسانه‌ها نام برده شده است؛ این در حالی است که حسن فتحی در گفت‌وگویی با ایسنا اعلام کرد که در حال مطالعه متن فیلمنامه و تصمیم‌گیری نهایی برای انتخاب پروژه است.

این کارگردان سینما و تلویزیون که پس از سریال‌های «شهرزاد» و «جیران»، فعلا پروژه‌ جدیدش را رسما انتخاب و معرفی نکرده استدرباره کارگردان سریال جدید «ازازیل»، تاکید کرد که در مرحله مطالعه‌ی فیلمنامه این مجموعه و تصمیم‌گیری و انتخاب درباره پذیرش کارگردانی است.

حمیدرضا قربانی کارگردان انصرافی

همچنین از آنجا که در خبرها از حمیدرضا قربانی به عنوان کارگردان انصرافی سریال «ازازیل» نام برده شده است، فتحی تاکید کرد که «اولین شرطش برای پذیرش کارگردانی این سریال، رضایت فردی است که پیشتر به عنوان کارگردان از او نام برده شده بود.»

کارگردان سریال‌های «جیران»، «مدار صفر درجه»، «شهرزاد» و «میوه ممنوعه»، یادآور شد: در تمام پروژه‌هایی که می‌پذیرم این شرط من است. در مورد این سریال هم اعلام کردم که ایشان (حمیدرضا قربانی) باید رضایت‌نامه بدهد که با رضایت خودش رفته است و در نهایت هم وقتی مطلع شد که من قبل از رضایت ایشان، فیلمنامه را مطالعه هم نمی‌کنم، متن رضایت‌نامه از طریق پیام‌رسان برای من ارسال کرد. پس از آن در حال مطالعه فیلمنامه هستم تا انتخاب نهایی‌ام را انجام دهم.

حسن فتحی که چند سالی را به کارگردانی سریال تاریخی «جیران» گذراند، پس از فراز و نشیب‌هایی که این پروژه به لحاظ انتشار و مناقشه بر سر مالکیت ادبی هنری از سر گذراند، در نهایت فرودین ماه ۱۴۰۲ انتشارش به پایان رسید. پس از آن، این کارگردان باسابقه کشورمان در حال انتخاب پروژه بعدی‌اش برای کارگردانی است که به احتمال قوی باز هم در شبکه نمایش خانگی خواهد بود.

بازیگران احتمالی سریال اَزازيل

از پریناز ایزدیار، مریلا زارعی و پیمان معادی به‌عنوان بازیگران «ازازیل» یاد شده است.


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی سریال اَزازیل

تصاویر سریال اَزازیل

 


تیزر سریال اَزازیل
پشتیبانی
اطلاعات
بازیگران
  • عنوان اصلی:
  • ژانر: دسته‌بندی نشده
پس زمینه
دیدگاه 0