دانلود قسمت 11 فصل 2 صداتو

شرکت‌کنندگان این برنامه شامل: اجرا‌کنندگان، خوانندگان و شرکت‌کنندگان می‌باشد. چالش شرکت‌کننده‌ برنامه هم حدس خوش‌صدایی اجرا کنندگان یا خوانندگان است تا او را حذف یا در رساندنش به فینال یاری کند. هر قسمت از برنامه حداقل یک و حداکثر ۵ خواننده‌ واقعی دارد.

--- 194 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی قسمت ۱۱ فصل ۲ صداتو  با لینک مستقیم و کیفیت HD

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار  قسمت ۱۱ فصل ۲ صداتو  
◀️ معرفی صداتو در ویکی پدیا
«صداتو» یک مسابقه موزیکال_معمایی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده و با اجرای محسن کیایی محصول سال ۱۴۰۲ می‌باشد که برای پلتفرم نمایش‌خانگی فیلیمو ساخته شد. در این مسابقه شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله حضور داشتند.

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی   فصل ۲ صداتو 

فصل دوم رئالیتی‌شو صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده در پروسه تولید به سر می‌برد. پلتفرم فیلیمو در تلاش است تا این گیم‌شوی پرمخاطب را به نوروز ۱۴۰۳ برساند.


تصاویر فصل ۲ صداتو  

تیزر فصل ۲ صداتو  
 
دانلود قسمت 11 فصل 2 صداتو
پشتیبانی
1-در صورت داشتن هرگونه مشکلی، لطفا با پشتیبانی آنلاین یا پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید و یا صفحه راهنما را بخوانید. 2-مصرف اینترنت برای خرید قانونی از سرورهای IR نیم بها می باشد. کلیه اپراتورها موظف به اعمال هستند. 3-مشاهده مجوز فروش از شرکت هنر اول 4-در صورتی که فایل را خریداری کرده اید لطفا ابتدا وارد سایت شوید تا بتوانید فایل را دانلود نمایید.
دیدگاه 0