دانلود قسمت 16 سریال میخواهم زنده بمانم

می خواهم زنده بمانم
شایگان که پس از کشته شدن دشتی به آرامش رسیده با اتفاق غیرمنتظره ای که رخ می دهد خود را در میانِ آتشِ مهلکی می یابد که می تواند موقعیت کاری و زندگی اش با هما را نابود کند. نادر سرمد هم که هنوز در پیِ انتقام از شایگان است این موقعیت را خطرناک تر می کند. از طرفی بازیِ جدیدی که شیوا به راه انداخته هم شروع می شود...

60 دقیقه 1,610 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی قسمت شانزدهم سریال میخواهم زنده بمانم با لینک مستقیم و کیفیت HD

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار سریال میخواهم زنده بمانم

طبق بررسی های انجام شده توسط حلال دانلود مجموعه ی نمایش خانگی میخواهم زنده بمانم ۲۰ قسمت است. هنوز مشخص نیست این مجموعه یک فصلی است یا ادامه دارد.

 

توقف پخش «می‌خواهم زنده بمانم» به درخواست نیروی انتظامی

به گزارش سلام سینما با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر توقف پخش سریال  «می‌خواهم زنده بمانم»، قسمت پانزدهم این مجموعه امروز  ساعت ۸ صبح ، پخش نخواهد شد.

با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال «می خواهم زنده بمانم» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم تولید و ساترا در حال رایزنی برای رفع ابهامات و گفتگو در خصوص نقطه نظرات ایشان است.

از مسئولان محترم درخواست می‌شود با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت‌های منفی سریال بر اساس روند منطقی درام به سرانجام برسد و سازندگان جرات و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.

 


زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و انتشار نسخه دانلود قانونی قسمت ۱۶ سریال می خواهم زنده بمانم

۱۷ خرداد ۱۴۰۰


تیزر قسمت ۱۶ سریال میخواهم زنده بمانم

تصاویر سریال میخواهم زنده بمانم
دانلود قسمت 16 سریال میخواهم زنده بمانم
پشتیبانی
۱. ارسال ایمیل به آدرس [email protected] ۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام به شماره 09218121989
دیدگاه 0