انیمیشن شاهزاده قو

The Swan Princess
داستان این انیمیشن در مورد پرنسسی می باشد که برای تعطیلات تابستانی به همراه پدر و مادر خود به سفر می رود . پرنسس آلیس باید اکثر زمان خود را با ملکه Uberta گذری کند زیرا باید آداب معاشرت و بسیاری موارد دیگر را برای سلطنت کردن در آینده یاد بگیرد. این فعالیت ها چیزی نیست که او به آن علاقه داشته باشد زیرا همیشه رویای دزد دریایی شدن در سر داشت. او در رویای خود در حال کشیدن بادبان ها کشتی به همراه لرد راجر، قورباغه ای به نام ژان-باب و لاک پشتی به نام اسپید می باشد و خود را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده می کند. بدون شک لذت رد شدن کشتی از امواج پست و بلند دریا برای آلیس حال و هوای دیگری دارد. از طرفی خطر همیشه ممکن است او را تهدید کند . پس از آنکه کشتی دچار شکستگی و غرق شدن در دریا شده بود خدمه ی آن خود را به جزیره ای رسانده بودند. آن ها با فردی به نام لوکاس در میان آن خدمه آشنا شدند حال آنها باید با یکدیگر کار کرده تا بتوانند از جزیره خارج بشوند.

81 دقیقه 2016 1,051 views Last updated on

پس زمینه
✅  دانلود قانونی انیمیشن شاهزاده قو با لینک مستقیم و کیفیت HD

توجه : لینکهای دانلود همزمان با پخش خانگی فعال می گردد.


✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

⍟ جهت آگاهی از زمان دقیق آپلود فایل ها به تلگرام حلال دانلود به نشانی @halaldownload بپیوندید.


اخبار انیمیشن شاهزاده قو
◀️ معرفی انیمیشن شاهزاده قو در ویکی پدیا
انیمیشن شاهزاده قو
پشتیبانی
اطلاعات
بازیگران
پس زمینه
دیدگاه 0